Automaty SVAČINOVÉ

Snakky

Tango

Prodejní automat na kusové zboží


Nadšení N&W pro neustále efektivnější řešení přispělo k vývoji nového automatu typu snack&food Tango, který si vás získá svou flexibilitou. Tango, disponibilní také ve variantě Food, může vydávat širokou škálu zboží. Jednoduchý design a vrcholné vlastnosti tohoto automatu, jako je rozměrná tlačítková deska a další moderní technologie, vytvářejí kombinaci optimálního spojení kvality a ceny pro střední a velké požadavky.


Detail automatu ›

Samba Classic

Samba Classic

Prodejní automat na kusové zboží


Samba nabízí díky inovované technologii distribuce a následného výdeje zboží maximální flexibilitu od balených po čerstvé potraviny i pro řadu rozměrů plechovek a lahví. Design byl vyvinut pro zajištění maximálně intuitivního uživatelského rozhraní a okamžitého použití automatu. Líbivá a působivá estetika je charakterizována elegantní boční částí v provedení hliník / lesklý černý polykarbonát. Velká prosklená prodejní vitrína osvětlená LED a nový ergonomický výdejní prostor s možností automatického otevírání doplňují image automatu. Značná jednoduchost údržby završuje celkový velmi pozitivní dojem tohoto nového automatu z řady NECTA, jehož významnou pozici na trhu jistě potvrdí příští léta. Samba je nový rytmus ve vendingu .


Detail automatu ›

Samba Plus

Samba Plus

Opravdový luxus mezi automaty


Prodejní automat na kusové zboží – cukrovinky, slané snacky, bagety, plechovky 0,33 L až 0,5 L a PET lahve o objemu 0,5 L. Oblíbený prodejní automat na kusové zboží na veřejných místech. Podsvícení led diodami a atraktivní design, který je velmi často je doplňován čtečkou bankovek, která přijímá hodnoty 100,- a 200,- Kč, činí tento svačinový automat opravdovým luxusem mezi automaty. Skvělý výběr zboží, vysoký výkon, luxusní design a velký uživatelský komfort… to je SAMBA.


Detail automatu ›

Melodia

Melodia

Vysoký výkon, luxusní design a velký uživatelský komfort


Prodejní automat na kusové zboží – cukrovinky, slané snacky, bagety, plechovky 0,33 L až 0,5 L a PET lahve o objemu 0,5 L. Velice oblíbený prodejní automat na kusové zboží v kancelářích, ale i na veřejnosti. Podsvícení led diodami a atraktivní design, který je velmi často je doplňován čtečkou bankovek, která přijímá hodnoty 100,- a 200,- Kč, činí tento svačinový automat naprostou jedničkou. Skvělý výběr zboží, vysoký výkon, luxusní design a velký uživatelský komfort… to je MELODIA.


Detail automatu ›

Rock

Rock

Velká kapacita zabezpečená proti vykradení a vandalismu


Prodejní automat na kusové zboží – cukrovinky, slané snacky, bagety, plechovky 0,33 L až 0,5 L a PET lahve o objemu 0,5 L. Oblíbený prodejní automat na kusové zboží na veřejných místech s vysokým náporem na odběr. Podsvícení led diodami a luxusní design, který je doplňován čtečkou bankovek, která přijímá hodnoty 100,- a 200,- Kč, činí tento svačinový automat opravdovým luxusem s nejvyšším uživatelským komfortem mezi prodejními automaty. Zabezpečení proti vykradení a vandalismu. Ohromný výběr zboží s velkou kapacitou nabízených produktů, vysoký výkon, luxusní design a velký uživatelský komfort… to je ROCK.


Detail automatu ›

Hotová jídla

Hotová jídla

Poctivá chlazená jídla za rozumnou cenu najdete v našich prodejních automatech

Detail ›

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Průcha - 603 430 207

Opravy a servis


Telefonní kontakt
pro hlášení oprav a servis:
601 391 360

Otestujte si zdarma!


Pokud nejste rozhodnuti, jaký typ automatu či druh kávy zvolit, pak není nic jednoduššího, než si vyžádat ochutnávku z kancelářského či vendingového automatu. Zdarma předvedeme druhy káv a technologii přímo na vašem pracovišti.


Chci otestovat automat ›
Chci otestovat ochlazovač POU ›

počítadlo.abz.cz